עבודה באסיה

חכם סיני פעם אמר

water flows in, only to flow out

עבודה באסיה

טאיפיי, טאיוואן

עבודה במזרח הרחוק, באחד המקומות היפים בעולם, היא חוויה בלתי נשכחת עבור עובדי FlyMe. טאיוואן, הנקראת גם הרפובליקה הסינית, היא מדינת אי מזרחית לסין המכונה גם "האי היפה". לא תאמינו עד כמה היא מצדיקה את הכינוי הזה. העבודה מתאימה לכל סוגי הדרכונים וכל מה שדרוש הוא השגת אישור עבודה אותו מסדירים כבר מהארץ. בתאום ראיון בשגרירות טיוואן . עיר הבירה, טאיפיי, היא שילוב מדהים של ישן לצד חדש. מחד, מקדשים עתיקים וארכיטקטורה של תקופות קדומות. מאידך, ערים מודרניות להפליא עם תחבורה מתקדמת ומרכזי קניות עצומים. עבודה בעגלות בטאיפיי טומנת בחובה לא רק שכר מתגמל אלא גם כוללת מגורים מפוארים בקומפלקס במרכז העיר עם בריכה, ג'קוזי וחדר כושר. העיר היא אחד המקומות המדהימים מבחינה קולינרית – תיחשפו שם לאוכל הכי טעים בעולם, כולל שווקי אוכל נפלאים. איזה עוד יתרונות גדולים יש לעיר להציע? ובכן, תושבי טאיפיי הם נעימים, מנומסים ומסבירי פנים בצורה יוצאת דופן. אפשר ממש לחוש עד כמה הם מכבדים תיירים. כיכר החירות בטאיפיי היא אחת הכיכרות הכי מרשימות ויפות שאי פעם תראו בעיניכם וגם הפארקים בעיר הם תופעה ייחודית ושונה מכל מה שראיתם במערב. אין ספק שזו עבודה שתותיר עליכם חותם לא רק בצד הכלכלי אלא גם בעושר התרבותי שתחוו.

skyline, singapore, skyscraper

סינגפור

מחפשים עבודה בעגלות במקום שאפשר למכור בו ולמכור הרבה? ברוכים הבא לסינגפור. זוהי עיר מדינה עם אחת הכלכלות החזקות בעולם, עד כדי כך שאחד מתוך שישה משקי בית כאן הוא מיליונר! אתם יכולים לדמיין ודאי שכמות הכסף שמבזבזים כאן התושבים היא גבוהה במיוחד ולכן מדובר על יעד מבוקש מאוד עבור אנשי עסקים ואנשי מכירות. בשל הביקוש, העבודה דורשת ניסיון בתחום המכירות, עם עדיפות לאנשים שעשו זאת כבר בחו"ל. אישור העבודה מוסדר כבר בארץ . בונוס נוסף הוא מגורים בקומפלקס מפואר במרכז העיר.
סינגפור היא מדינה קפיטליסטית במיוחד, אך גם כזו שמטיבה עם תושביה ולכן רמת האבטלה והעוני נמוכים במיוחד. מדובר על דיקטטורה שמטפלת בפשיעה באופן קיצוני ורמת הביטחון האישי גבוהה מאוד בשל כך בכל המדדים הרלוונטיים.
יש לכך גם חסרונות כמובן - העונשים מחמירים במיוחד. החזקת סמים היא עבירה חמורה ביותר ואפילו השלכת פסולת ברחוב גוררת קנס גבוה. מעבר לכך, סינגפור היא מדינה חדשנית שמציעה גם חיי לילה מרתקים,

חוויה קולינרית עם אוכל מכל העולם, גנים בוטניים מרהיבים והשפעה תרבותית סינית חזקה. 10% משטחה של סינגפור מוקצה לפארקים ושמורות טבע. איכות החיים היא באמת חלומית, זו הסיבה שגם לא מעט ישראלים מתגוררים כאן באופן קבוע.

thailand, bangkok, temple

בנגקוק

את בנגקוק לא באמת צריך להציג יותר מדי. אין הרבה ישראלים שלא היו או עברו בבירת תאילנד, המדינה האקזוטית שמושכת עשרות מיליוני תיירים בכל שנה. עבודה בעגלות בבנגקוק מאפשרת לשמור על רמת חיים גבוהה מאוד במיוחד ביחס לעלות המחיה והמחירים הנמוכים של תאילנד -העבודה מתאימה לישראלים עם כל סוגי הדרכונים, אין צורך בדרכון זר. הטיפול באישור עבודה נעשה מהארץ והעבודה כוללת גם מגורים בקומפלקס מפואר עם בריכה, ג'קוזי וחדר כושר במרכז בנגקוק. ישנה אפשרות גם להשתתפות בעלות כרטיס הטיסה, מה שמגדיל עוד יותר את הרווח של העובדים. החוויות של הישראלים שיצאו לעבוד בבנגקוק דרך FlyMe היו נפלאות. הם נהנו מחיי חברה משותפים וכמובן מחיי הלילה וההוללות של העיר המיוחדת הזו. מדובר על עבודה במשמרות למשך חמישה ימים בשבוע ובסוף השבוע ניתן לקפוץ לאחד מהאיים האקזוטיים של תאילנד, כך שהחיים הטובים לצד שכר מצוין ממתינים למתאימים. רק דמיינו את עצמכם שוכבים עם שייק פירות על החוף בקופנגאן, כאשר הבית שלכם במרחק שעתיים נסיעה. עבודה כזו לא קיימת רק בחלומות אלא רק דרך FlyMe.

בואו נקבע פגישה