עבודה בונקובר

המסע לאיי וונקובר

ויקטוריה בונקובר איילנד – עיר החלומות שלי

עבודה בונקובר – אני חי במקום קסום. יש לי עבודה מסודרת בעיר ויקטוריה באי ונקובר, אי שם בנקודה הכי מערבית של קנדה ואני פשוט מאושר. איך הגעתי לשם? זה כבר סיפור ארוך.

המוצ'ילר ששינה את חיי

קוראים לי שי, אני בן 27, מבוגר יותר מרוב הצעירים שיוצאים בדרך כלל לעבודה בעגלות בחו"ל. כבר היו לי בעבר עבודות במכירות עבור חברת סלולרית בישראל. אחר כך יצאתי לטייל בעולם במשך שנתיים, נתקעתי קצת בדרום אמריקה, עבדתי שם עבור חברה ישראלית שבסוף פשטה רגל ואז התחלתי לחשוב מה הלאה.

לא רציתי לחזור לארץ כי אני יודע שעלות המחייה גבוהה מאוד, עובדים קשה ומרוויחים מעט יחסית. איך אפשר לחסוך ככה?

המזל הוא שהייתי בארגנטינה, מדינה שבה פוגשים כל הזמן מטיילים והמון ישראלים. ב-2019 פגשתי שם את תומר, ישראלי בן 25 שבדיוק סיים עבודה בקנדה במכירות. הוא סיפר לי שהרוויח שם 10,000 דולר קנדי בחודש ואני הייתי בהלם – אלה סכומים של הייטק!

 

עבודה בונקובר איילנד

 

תומר חיבר אותי עם תמיר, הבעלים של חברת FlyMe שהוציאה אותו לעבודה בקנדה, ישירות מישראל ועם מינימום ניסיון במכירות. הוא הבטיח לי שעם הרזומה שלי אני אעשה אפילו יותר כסף.

החשש היחיד שלי היה מהמיקום. תמיר אמר לי שהתפנתה עבודה במכירות בעיר ויקטוריה שנמצאת בקולומבוס הבריטית בקנדה. מעולם לא שמעתי על המקום הזה אבל באותו רגע זה היה או לקחת את זה או לחזור לארץ. בכל מקרה שלא יהיה, הולכים אל הלא נודע.

רק שהמידע מתומר על המשכורת וההבטחה של תמיר מ-FlyMe שאם אשקיע אגיע למשכורת כזו בעצמי, שכנעה אותי.

ואיזה מזל שקיבלתי את ההחלטה הנכונה!

 

עבודה בונקובר – משכורת גבוהה ואיכות חיים

היום כשאני כותב לכם אני סוגר שנתיים בוויקטוריה. עברתי פה את תקופת הקורונה ועדיין לא חשבתי לרגע לחזור. נכון, היתה תקופה קשה, אבל היא מאחורינו וטפו טפו, תומר צדק! המשכורת שלי אפילו יותר גבוהה ממה שהוא עשה.

ויקטוריה נמצאת באי ונקובר, 100 ק"מ מערבית מהעיר ונקובר. זו עיר עם אוכלוסיה ברמה סוציו-אקונומית גבוהה מאוד, שמדורגת כאחת מ-20 הערים עם איכות החיים הכי גבוהה בעולם.

אני לא אומר לכם שבגלל שיש פה כסף לאנשים אז קל למכור. זו טכניקה שצריך ללמוד ולשפר כל הזמן ולמזלי היה לי את זה מאז ומתמיד. אבל ראיתי פה גם ישראלים שהגיעו בלי שום ניסיון במכירות ו-FlyMe לימדו אותם הכל והגיעו למספרים יפים מאוד.

 

מזג האוויר? מושלם. מגורים? של הביוקר

אבל המזל האמיתי זה שמצאתי מקום מגורים שהוא בדיוק מה שחיפשתי. עיר פסטורלית, שמתנהלת בקצב אחר, הכל כאן רגוע יותר. במרחק הליכה אתה יכול להיות באמצע הטבע, או לצאת לסקי בהרי הרוקי, או לצאת לשייט באוקיאנוס, או ללכת לים. כל האפשרויות לפניך.

אם אתם ישראלים שחוששים מקור אז תהיו רגועים, מזג האוויר כאן פשוט ממוזג ומושלם – בקיץ לא חם מדי ובחורף לא קר מדי.

אה ועוד דבר חשוב: אני גר פה כמו קינג! FlyMe מסדרים לכל העובדים מגורים בווילה, במרכז העיר, ורכב להתניידות ככה שלא צריך לדאוג לכלום. 

 

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב telegram
Telegram

אולי גם אתם תתאימו לצוות האיכותי שלנו באיי ונקובר

בואו נקבע פגישה

עבודה בונקובר

המסע לאיי וונקובר

ויקטוריה בונקובר איילנד – עיר החלומות שלי עבודה בונקובר – אני חי במקום קסום. יש לי עבודה מסודרת בעיר ויקטוריה באי ונקובר, אי שם בנקודה

קרא עוד »
עגלות בקנדה

חורף זה קריסמס בקנדה

עבודה בקלגרי – החיים החדשים והטובים שלי תמיד רציתי למצוא עבודה בחו"ל. כבר כשהייתי בת 16 חיכיתי לרגע שאוכל לצאת לראות עולם, להרוויח משכורת גבוהה

קרא עוד »
שור בטקסס עבודה בטקסס עבודה ביוסטון

יוסטון טקסס בייבי

יוסטון טקסס או כמו שהקבוייז אומרים yeehaw! נמאס לי להיות פראייר. זו היתה ההחלטה שהתבשלה לי בראש ביום ההולדת ה-23 שלי. נמאס לי לעבוד כמו

קרא עוד »
עבודה בארצות הברית

החוויה שלי בקליפורניה

עבודה בארהב – עבודה בקליפורניה: לחלום בגדול עבודה בארה ב – התחלתי לחפש עבודה אחרי הצבא כדי לממן לי את הטיול הגדול בחו"ל. חלמתי על אוסטרליה,

קרא עוד »
עבודה באמסטרדם

ההרפתקה שלי באמסטרדם

עבודה במכירות באמסטרדם בגיל 23 החלטתי שהגיע הזמן להתחיל להכניס קצת כסף ושם התחילה ההרפתקאה שלי בדרך ל עבודה באמסטרדם .. במשך שנתיים עבדתי בעבודות

קרא עוד »
עבודה לצעירים

עבודה לצעירים בחו״ל

איך מוצאים עבודה בחו"ל ? עבודות לצעירים בחול – הצעירים נוהרים ל עבודה בחול. בעשור האחרון יותר ויותר ישראלים צעירים הבינו כי האפשרות לעבוד בחו"ל היא

קרא עוד »