נוף באוסטרליה

רוד טריפ באוזי

עבודה באוסטרליה ואז טיול

אתם חולמים לעשות טיול באוסטרליה וניו זילנד? מה הייתם אומרים אם הייתם יכולים לעבוד שם בתנאים מעולים ולממן את הטיול תוך כדי שאתם שם? נשמע כמו חלום? זה בדיוק מה שקרה לי – מצאתי עבודה באוסטרליה בשכר גבוה ואז המשכתי לטיול מטורף של חצי שנה באוסטרליה וניו זילנד.

קוראים לי טל וזה הסיפור שלי ואיך מצאתי את עצמי מטייל ביבשת הכי מגניבה בעולם, עם אחד החברים הכי טובים שלי. אז איך הכל התחיל? בגיל 15, אחי שגדול ממני בעשר שנים חי בסידני. נסעתי עם ההורים לבקר אותו והמשכנו לטיול קצר של כמה שבועות באוסטרליה. התאהבתי במדינה הזו – באנשים הידידותיים, במבטא המיוחד שלהם, בתרבות, בנופים במוזיקה המעולה שם (הלהקה האהובה עליי עד היום היא אוסטרלית – חפשו Temper Trap בספוטיפיי).

זה היה קצר מדי וקיבלתי כבר אז החלטה שאחרי הצבא אני אחזור. התחלתי לבדוק לגבי טיול לאוסטרליה ולניו זילנד שבה עוד לא ביקרתי אבל הבנתי שזה כרוך בעלויות לא פשוטות. תוך כדי חיפוש ברשת התחלתי למצוא תוצאות על עבודה באוסטרליה לישראלים ומפה לשם התגלגלתי לפגישה עם FlyMe, חברה שמסדרת עבודה בחו"ל לצעירים ישראלים בכל העולם.

FlyMe הציעו עבודה בעגלות בסידני וגם במלבורן ומבחינתי התנאי הראשון שלי היה כזה: אני רוצה לעבוד ולנסות את שתי הערים. אמרו לי 'תתחיל בעבודה בסידני, אם תרצה לעבור אז אין בעיה אבל לא תרצה לעזוב את סידני'. זה היה נכון, סידני פשוט עיר אדירה. חיי לילה מעולים, חופים נדירים, מלא דברים לעשות ובחורות יפהפיות שאין לתאר.

אבל הכי חשוב כי הרי באתי לעבוד – העבודה במכירות לא קלה אבל מאוד משתלמת ומספקת. בטח כשהייתי מסיים חודש עם שכר שלא יכולתי לחלום עליו בישראל בגילי ובניסיוני. עבדנו בקניון חמישה ימים בשבוע, עבודה במשמרות, את טכניקות המכירה לימדו אותי עוד בארץ ועם הזמן הלכתי והשתפרתי וכך גם השכר כמובן.

טיול באוסטרליה

התנאים היו אידיאליים כי קיבלתי עבודה עם מגורים בקומפלקס מפואר בסידני, לצד ישראלים בגילי והיינו ממש חבורה מגובשת שגם בילתה יחד וגם דחפה ודרבנה זה את זה כדי למכור ולהצליח יותר. אחרי שבעה חודשים בסידני החלטתי עם חבר שהכרתי שם לנסות גם את מלבורן וגם שם היה כיף גדול ושכר מתגמל.

אחרי עשרה חודשים של עבודה בסך הכל חסכנו סכום גדול יותר ממה שתכננו לפני הנסיעה. יחד החלטנו שעכשיו הזמן ליהנות ולהתחיל את הטיולNo photo description available. באוסטרליה ובניו זילנד, אז השכרנו ואן/משאית קטנה עם כל הפסיליטיס שצריך כדי לטייל בסטייל ממש כמו לקחת את הבית לטיול. חרשנו את המדינה – היינו בטזמניה, אי מדהים עם טבע, חיות ונופים שאין בשום מקום. המשכנו למעלה לטריטוריה הצפונית של אוסטרליה ועשינו טראקים, הגענו לאייריס רוק, סלע טבעי עצום שהוא אחד מפלאי הטבע המדהימים שראיתי בחיי. כמובן שחווינו דברים מדהימים בדרך, פגשנו אנ

שים מיוחדים ורק בשביל מסע הדרכים שלי אני צריך ספר שלם.

No photo description available.

בהמשך טסנו לניו זילנד ושם המשכנו את פרק ב' של הטיול. ניו זילנד היא מדינה שמתנהלת בקצב אחר מאוסטרליה ומכל מקום בעולם – הכל שלו ורגוע, ירוק, פסטורלי וגם האנשים מתנהלים בהתאם. לא מצפצפים אף פעם בכביש, מאוד מסבירי פנים. ברמה שאפילו אירחו אותנו אנשים שלא מכירים אותנו בביתם כשנתקענו בלי דלק באמצע שום מקום.

סיימנו טיול של חצי שנה באוסטרליה וניו זילנד ועוד היה נשאר לנו כסף לחזור הביתה ולהתחיל את החיים. אם חשבתם על טיול באוסטרליה וחיפשתם דרך לממן אותו, עכשיו אתם כבר מבינים למי אתם צריכים לפנות.

החוויה של טל קרצה לכם? בא לכם חוויה מיוחדת ודומה?

בואו נקבע פגישה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
עבודה בברלין

עבודה בברלין

למה עבודה בברלין היא צעד שכדאי לעשות ברלין, בירתה התוססת של גרמניה, עומדת כמגדלור של היסטוריה, תרבות וחדשנות, שובה את לבם של מיליונים עם השילוב

קרא עוד »
נוף באוסטרליה

רוד טריפ באוזי

עבודה באוסטרליה ואז טיול אתם חולמים לעשות טיול באוסטרליה וניו זילנד? מה הייתם אומרים אם הייתם יכולים לעבוד שם בתנאים מעולים ולממן את הטיול תוך

קרא עוד »
אישה עומדת מול נוף

נוודות דיגיטלית

מה זה נוודות דיגיטלית ? חלקכם אולי כבר שמעתם את המושג, אחרים אולי טרם נחשפו אליו אבל דבר אחד בטוח – אורח החיים הזה הופך

קרא עוד »
עבודה בוייטנאם

Vietnam, לא מה שחשבתם

עבודה בוייטנאם איך אפשר למצוא בלי שום ניסיון עבודה בחו"ל בשכר גבוה? כשסיימתי צבא חשבתי שהסיפורים האלה דמיוניים. "מוכרים לאנשים חלומות" – זה מה שהייתי

קרא עוד »
עבודה בונקובר

המסע לאיי וונקובר

ויקטוריה בונקובר איילנד – עיר החלומות שלי עבודה בונקובר – אני חי במקום קסום. יש לי עבודה מסודרת בעיר ויקטוריה באי ונקובר, אי שם בנקודה

קרא עוד »