קצת עלינו

נמאס לכם לעבוד כמו חמורים בארץ בתמורה לשכר מעליב? רוצים עבודה שלא תצריך ניסיון מקצועי אבל תאפשר לכם להשתכר כמו שתמיד חלמתם? רוצים לחוות חיים ועבודה בחו"ל בצורה הכי כיפית שיש? אם כל התשובה לכל השאלות היא כן, אז הגעתם למקום הנכון

FlyMe מטיסה אותך לעבוד במקומות הכי שווים בעולם

מאז 2014 הוציאה FlyMe אלפי ישראלים לעבודה בחו"ל ביעדים שונים ומרתקים ברחבי העולם. FlyMe מספקת לעובדיה את כל התנאים להצלחה ולחיים מספקים. היא מסייעת להשיג אישור עבודה (אם נדרש), דואגת להם למגורים יוקרתיים במקומות הכי שווים, ומספקת ליווי אישי וצמוד לאורך כל הדרך. מהרגע שהחלטתם שאתם טסים לעבודה בעגלות ועד שאתם הופכים לאנשי מכירות מקצועיים.

16

יעדים

2400+

עובדים שבחרו בנו

plane, trip, journey
vacations, mountains, landscape

למה לטוס איתנו?

עם FlyMe יש לכם אבא ואמא בחו"ל שיוכלו לסייע לכם בכל בעיה או בקשה. אנחנו דואגים לכם כאילו אתם הילדים שלנו. יש לנו ניסיון מוצלח עם מאות ישראלים שעברו דרכנו לחו"ל, הגשימו חלום והרוויחו משכורות מדהימות.

בונים לך מסלול להצלחה

העבודה דרך Fly me כבר סייעה לישראלים רבים לממן טיול גדול בעולם, תואר אקדמי ואפילו איפשרה להם לפתוח חברות משלהם. אבל כולם מציינים שמעבר לשכר הגבוה, החוויה של החיים הנוחים והמהנים בחו"ל היתה הבונוס הזכור והמענג ביותר במסע.

להרגיש בבית כשאתה בחו״ל

FlyMe היא הבית שלכם בחו"ל, אנחנו לא כאן כדי לשלוח אתכם למקום זר ואז להיעלם. FlyMe מסייעת לכם בכל הדרך, החל מההליך הבירוקרטי, אישורי עבודה, טיסה, מגורים על חשבוננו, ועד ההכשרה המעשית כדי שתוכלו להיות אנשי המכירות הכי טובים שאתם יכולים להיות.

כי בסוף הכסף מדבר

השכר של עובדי FlyMe הוא מתגמל במיוחד. צעירים ללא ניסיון מקצועי, מצליחים באמצעותנו להרוויח בממוצע פי ארבעה מהשכר שהיה להם בישראל. ואת זה הם עושים בערים הכי שוות ונחשקות בעולם. העבודה היא במשמרות, כך שיש מספיק זמן פנוי ליהנות מהחיים לצד ישראלים נוספים שמתגוררים כולם באותו קומפלקס וחיים חיי קהילה ושיתוף.

בואו נקבע פגישה